Březen 2013

Modelka č.2

28. března 2013 v 19:18 | CaiSe |  Modelky

Budete asi překvapeni ale ano, jsem to zase já :D Prostě jsem dneska dostala nápad na nafocení fotek. A jak jsem řekla, tak jsem i udělala a tohle je dílo mé :D Tento obrázek je jenom malá ochutnávka toho, co je v celém článku :P Asi už někteří tušíte, že všechny fotky jsou ve stylu 60. let, teda alespoň by měli být :D Celkem jsem se snažila a myslím, že některé jsou vážně povedené :)
(Zarovnání obrázku si nevšímejte, pořád jsem ještě nepřišla na kloub tomu zarovnání...:/)

4. díl - Jeden den končí, další začíná

28. března 2013 v 13:49 | CaiSe |  When I was a prisoner
Vidíte dobře ;) Ahoj všichni! Začali prázdniny a já jsem se rozhodla, že konečně pohnu s některými komixy! WIWaP šlo na řadu jako první protože už jsem měla přesně připraveno, co se tam odehraje. Tak jsem to nafotila, sepsala a vy si to můžete už konečně přečíst! Asi po třech měsících pokračování...to je dost bída :D Ale zkusím se polepšit :) Tak komentujte ať je tu další díl co nejdřív :)

Sentimentální vzpomínání na doby dávno minulé

15. března 2013 v 21:10 | CaiSe |  Autorka píše
...Ehm...no...jak začít...takže...Ahoj :) Uuuf...Promiňte, už jsem dlouho nic nenapsala tak mi chvilku potrvá než se dostanu do fromy. Především bych vám všem popřála hezký večer(popř. ráno či odpoledne, podle toho kdy to čtete)
Víte, je to zvláštní. Tak dlouho dobu jsem nebyla schopná napsat pár řádků pro vás, a najednou tady sedím a z hlavy naprosto spontáně chrlím myšlenky jak mě zrovna napadají. Tak hodně dlouhou dobu jsem tady nebyla, že jsem zapoměla, jak správně se zarovnávají obrázky. Promiňte. Podstatou tohoto článku není se vám všem omluvit za všeny moje činy a nečiny. Je to něco úplně jiného. Článek pokračuje ještě poměrně dlouhými odstavci tak pokud vás zajímá co všechno se (ne)změnilo, můžete číst dál. A jestli číst dál nechcete, nečtěte. Nenutím vás. Přeji hezký zbytek dne a nashledanou.