Listopad 2012

I have to something to say...

9. listopadu 2012 v 15:37 | CaiSe |  Autorka píše
Ne, vážně se nehodlám rozepisovat v angličtině. I když je pravda, že jako poctivá studentka anglického jazyka, bych to asi zvládla. Nic méně by to asi moc lidí z vás nepochopilo. Chvíli teď přemýšlím, jestli vůbec má cenu to psát anebo ne. Co myslíte? Já to nakonec stejně napíšu. Proč? Protože mě to už delší dobu trápí. A vlastně trápí není to správné slovo...

Asi ani správné slovo hledat nebudu protože to stejně nemá cenu. Přemýšlela jsem. O svém životě, o falešných kamarádech, o škole a v neposlední řadě taky o blogu. Se svým životem toho moc neudělám. Co vám budu vykládat. V poslední době nestojí za nic. Ve škole to taky není zrovna dvakrát parádní. No a ve světě blogovém? Tam šlo taky všechno tak trochu do kytek.

1. den

2. listopadu 2012 v 11:37 | CaiSe |  Dovolená snů
Velice, velice, VELICE NEUVĚŘITELNÉ! Blog se na mě asi naštval, že jsem se dlouho nepřihlásila. Nejprve mi napsali že mám špatné heslo. Tak jsem si ho obnovila a zkusila jsem se přihlásit pod novým heslem. Napsali mi, že jsem vyčerpala možné pokusy k přihlášení a znovu se můžu přihlásit až za hodinu. Příjdu po hodině a půl nemůžu vkládat obrázky a videa. No prostě moje "štěstí". Ale konečně se vám můžu pochlubit, co jsem vlastně tvořila. Myslela jsem, že stihnu ještě i WIWaP ale bohužel. Zase příště :). Prozatím vám musí stačit začátek realityshow, kterou jsem začala někdy o prázdninách. No, dost keců :)