Možná bych měla něco napsat...

27. srpna 2012 v 11:39 | CaiSe |  Autorka píše
Zdravím. Rozhodla jsem se, že napíšu tenhle rychlo článek. Asi jste si všimli, že jsem už dlouho nic nepřidala. Je to čistě má věc, proč na mém blogu nejsou nové články, ale i tak si myslím, že malé objasnění nikomu neuškodí. Víte, poslední týden prázdnin mě vždycky strašně iritoval a irituje mě do teď. Začala jsem si uvědomovat, že za celé ty dva měsíce jsem skoro nic nestihla a tak se snažím dohnat to teď. Kromě toho mám brigádu a skloubit práci a společenský život/zábavu je taky občas nadlidský výkon. Dělám co můžu ale doma moc často nebývám a ani nechci bývat a zapínat sims? To se mi taky nechce když můžu mít chvilku odpočinku. Takže pokud se tady do konce prázdnin objeví nějaký článek v podobě komixu nebo něčeho podobného tak to bude takový menší zázrak. Jediné, čím se tak nějak zabývám je nový design, který plánuju na prvního září. Tak, ani to nebudu dávat rozdělovat. To je všechno.
Užívejte poslední dny prázdnin
CaiSe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | 27. srpna 2012 v 14:17 | Reagovat

Hej to znám, z toho si nic nedělej. S nemusí to být ani prázdniny, stačí obyčejný víkend, na který si naplánuju kopu věcí a činností a splním pokud se zadaří maximálně třetinu, možná ani to ne. Užij si poslední týden prázdnin, pak ti to začne nanovo :)

2 Joy Joy | Web | 27. srpna 2012 v 15:07 | Reagovat

Tiež sa mi zdá, že som za tie 2 mesiace nič moc poriadného nepridala a teraz sa snažím sa to dohnať, alebo aspoň pripraviť veci na blogu tak, aby som to už potom cez školu riešiť moc nemusela a mala to pripravené, teda design a tá rekonštrukcia, preinštalácia TS3...Je toho veľa, ale radšej to mať skôr hotové ako potom cez školu zasa nestíhať a robiť to a to...S brigádou je to tak, buď si leto užješ naplno alebo si radšej zarobíš...A keď už máš potom čo len chvíľu voľného času, si rada, že aspoň nejaký máš a chápem, že sa ti vtedy ani tú hru zapínať nechce...Hlavne kľud, uži si ešte posledný týždeň ako sa to len dá. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama