16. díl - Spolubydlící

11. srpna 2012 v 12:52 | CaiSe |  Nechci tě ztratit!
Zdravím! V první řadě vám musím něco říct! Vlastně je to takový vzkaz pro vás. Ehm ehm :D :DĚCKAAAA!! VY JSTE UPLNĚ SKVĚLÍÍÍÍÍ! Já mám takovou, ale takovou radost! Mám tím na mysli komentáře ke komixu WIWaP! Vy mě snad i rozpláčete :D Já jsem tak ráda, že se vám komix líbí. Dal mi tolik práce a konečně to někdo ocenil. Patří vám obrovský DÍK!! Budu se snažit nezklamat a sypat díly tak rychle, jak jen to půjde :D.


No, to je všechno co jsem měla na srdci. Teď už tu pro vás mám další díl NTZ! Díl je strašně krátký protože opět jen posunuje děj. Ti, kteří čtou moje komixy pravidelně tak už ví, co krátké díly znamenají, protože tenhle určitě není první ani poslední :D Tak můžete číst :)
Od toho, co Viki odešla od tety Elen, uplynulo několik týdnů. Mezitím si našla příjemný byt v areálu vysoké školy, zaplatila si stipendium a stala se oficiální vysokoškolačkou.
To, že byt byl pro dvě osoby, takže nájem byl poněkud dražší, Viki ale nevadilo. Větší problém byla samota. Samota, do které se probouzela, samota, do které se vracela ze školy, samota, ve které usínala. Bylo krátce po sedmé hodině večer a Viki se rozhodla napsat inzerát. Inzerát, na školní web, že hledá spolubydlícího.
Tečka..aaaa Enter.Řekla si pro sebe když dopsala poslední větu svého inzerátu. O půl hodiny později si Viki sedla k počítači znovu za účelem, že si napíše práci do školy. Jen se mrknu, kdyby náhodou. Pomyslela si a otevřela školní web. To snad není ani možný! Zaradovala se s úsměvem na tváři. Neuplynul ani den a na její inzerát už někdo napsal odpověď. Bez váhání zprávu otevřela.
"Ahoj Victorie. Všiml jsem si tvého inzerátu a moc rád bych se stal tvým spolubydlícím. Studuji teď prvním rokem biologii a zatím bydlím na koleji, kde mi to ovšem kvůli hluku moc nevyhovuje. Byl bych moc rád, kdybych se mohl přijít za tebou na tvůj byt podívat už zítra (potřebuji nějakou záminku dostat se z koleje od mého střeleného spolubydlícího :) ) Souhlasíš? Prosím, odepiš co nejdřív. Danny"
Viki sice chvíli váhala ale nakonec odpověděla:
"Milý Danny, jelikož nevím, jak to přesně funguje, protože jsem spolubydlícího ještě nikdy nesháněla, tak by to i šlo, abys se zítra zastavil. Budu doma asi od třetí hodiny odpoledne. Přesný čas si urči ty."
Ještě chvíli si s Dannym dopisovali a nakonec Danny navrhl, že se zastaví odpoledne kolem páté hodiny. Viki s radostí souhlasila. Vypnula počítač a spokojeně usnula.
Hned po tom, co dorazila ze školy, vlezla do sprchy. Chtěla se potencionálnímu novému spolubydlícímu zalíbit, i když tomu nedávala velké naděje.
No, postýlko asi budeš brzy někomu patřit. Pomyslela si a na tváři se jí objevil malý, nepatrný úsměv. "Vlasy!" Vykřikla a utíkala se do koupelny učesat.
U zrcadla doladila, včetně účesu, všechny ostatní detaily a Danny mohl dorazit.
Celou dobu potom nedočkavě vyhlížela z okna, kdyby se náhodou objevil dřív. Dokonce se chvíli chtěla jít i učit ale zvědavost jí to nedovolila. U okna strávila skoro půl hodiny, když se někdo konečně objevil. Je to on? Není to on? Sakra, míří k mým dveřím! Viki se zhluboka nadechla, odešla od okna a pozorovala vstupní dveře, když v tom zazněl zvonek.
***
Tak co myslíte? Bude Viki s Dannym spokojená?
Nechá ho u sebe bydlet?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolik bodů si zaslouží komix Nechci tě ztratit?

5 - maximum
4
3
2
1
0 - minimum

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | 27. srpna 2012 v 14:10 | Reagovat

Že jsem si myslela, že to bude spolubydlící jako on ne ona :) To bude určitě ještě zajímavé a posune to děj trochu jinam, což je dobře. Myslím, že ho nakonec nechá u sebe bydlet a pak se uvidí. Těším se na další dííl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama