Srpen 2012

Design 03

30. srpna 2012 v 14:18 | CaiSe |  Designy
ZMĚNA PLÁNU DÁMY A PÁNOVÉ! Zdravím. Trochu jsem změnila svůj prvotní plán, změnit design až prvního září. Proč? Protože mi nedošlo, že prvního je sobota a já odjíždím v pátek pryč, vracím se až v neděli. Design jsem před větší chvilkou dodělala a před menší chvilkou donastavila :D Tentokrát jsem vsadila na příjemnou modrou v kombinaci se sytou fialovou s bílo-černými doplňky, které krásně lahodí oku :D Nejvíc se mi asi líbí, jak na hlavní stránce, když posunujete stránku čím dál níž, pomalu mizí panel menu. Prostě další vzhled se kterým jsem spokojená.
Tak, a já se s vámi loučím. Další článek bude stoprocentně až v září. Mějte se hezky a hlavně neplačte, že končí prázdniny. Vždyť další budou už za 9 měsíců a 29 dní ;D (pokud správně počítám, protože příští rok škola skončí v pátek 28. června :D)
CaiSe

Není to sice komix....

28. srpna 2012 v 20:52 | CaiSe |  Info
Zdravím! Není to sice komix ale aspoň něco. Řekla jsem si, že aby to tu tak "nezelo prázdnotou" udělám pro blog aspoň něco. Když mám volnou chvilku, pracuju na novém designu. Dneska jsem se zamyslela nad ikonou blogu. Tento blog už měl dva různé designy a zároveň s nimi i dvě různé ikony. Rozhodla jsem se že "slátám" jednu ikonu a ta se měnit nebude. Prostě bude pořád stejná i kdyby se dělo nevím co. Před chvílí jsem ji dokončila a je na čase představit ji i vám. Kdo by čekal, že bude bůhvíjak skvělá, nádherná či fascinující...

Možná bych měla něco napsat...

27. srpna 2012 v 11:39 | CaiSe |  Autorka píše
Zdravím. Rozhodla jsem se, že napíšu tenhle rychlo článek. Asi jste si všimli, že jsem už dlouho nic nepřidala. Je to čistě má věc, proč na mém blogu nejsou nové články, ale i tak si myslím, že malé objasnění nikomu neuškodí. Víte, poslední týden prázdnin mě vždycky strašně iritoval a irituje mě do teď. Začala jsem si uvědomovat, že za celé ty dva měsíce jsem skoro nic nestihla a tak se snažím dohnat to teď. Kromě toho mám brigádu a skloubit práci a společenský život/zábavu je taky občas nadlidský výkon. Dělám co můžu ale doma moc často nebývám a ani nechci bývat a zapínat sims? To se mi taky nechce když můžu mít chvilku odpočinku. Takže pokud se tady do konce prázdnin objeví nějaký článek v podobě komixu nebo něčeho podobného tak to bude takový menší zázrak. Jediné, čím se tak nějak zabývám je nový design, který plánuju na prvního září. Tak, ani to nebudu dávat rozdělovat. To je všechno.
Užívejte poslední dny prázdnin
CaiSe

Zase jedno info...

14. srpna 2012 v 17:37 | CaiSe |  Info
Zdravím vás přátelé. Tak jsem si řekla, že je na čase vás malinko poinformovat. Ale ještě než se na to vrhnu, co prázdniny? Už se nám to krátí co? Užili jste si je pořádně? Já doufám, že ano! Za sebe můžu říct, že jsem si je celkem užila ale byly i lepší co vám budu nalhávat. Nicméně jsem potkala zase tooolik lidí, že to snad ani nespočítám. A tolik peněz jsem utratila :D To taky ani nespočítám :D Ale aby jste si nemysleli, ty peníze jsem si tvrdě vydřela. No nelituju toho :D Ještě si asi o prázdninách s někým vyrazím na nákupy :D Teda ale na koupáku jsem nebyla ani jednou. Nijak mi to nevadí. Koupáky už nejsou místem pro mě :D Co vám ještě říct, no asi už nic jdeme na to info :D

16. díl - Spolubydlící

11. srpna 2012 v 12:52 | CaiSe |  Nechci tě ztratit!
Zdravím! V první řadě vám musím něco říct! Vlastně je to takový vzkaz pro vás. Ehm ehm :D :DĚCKAAAA!! VY JSTE UPLNĚ SKVĚLÍÍÍÍÍ! Já mám takovou, ale takovou radost! Mám tím na mysli komentáře ke komixu WIWaP! Vy mě snad i rozpláčete :D Já jsem tak ráda, že se vám komix líbí. Dal mi tolik práce a konečně to někdo ocenil. Patří vám obrovský DÍK!! Budu se snažit nezklamat a sypat díly tak rychle, jak jen to půjde :D.

1. díl - Vzpomínka

8. srpna 2012 v 17:55 | CaiSe |  When I was a prisoner
Ahoj! Ano, ještě stále jsem na blogu! :D Teď je takové období kdy toho času moc není a děje se toho tolik, že to sotva stíhám ale pořád myslím na všechno, co mám rozpracované. Tentokrát jsem se vrhla na dokončení prvního dílu WIWaP tak doufám, že jste rádi a dáte to nějak najevo ;)

1# Perličky

3. srpna 2012 v 11:47 | CaiSe |  Obrázky ze hry
Ahoj ahoj! Tak se poprvé hlásím (bohužel) už v druhé polovině prázdnin. Červenec utekl tak hrozně rychle že jsem ani nepostřehla kdy začal srpen. O tom jsem ale psát nechtěla.
Tento článek věnuju fotkám, které se mi nahromadili za tu dobu co hraju the sims2. Fotky jako je ta nahoře. Chlapec před tím, než vlezl do koule ElectroDance(nebo jak se to správně jmenuje :D) ze sebe shodil všechno oblečení, jakoby šel do sprchy :D (další v CČ)