Alex & Alex:(1.) Kraví kytka

26. července 2012 v 11:36 | CaiSe |  Alex and Alex
Tak se hlásím s malým zpožděním. Bohužel, youtube se mnou nějakým způsobem ani za nic nechtělo spolupracovat a videa se nahrávali tempem horším než je šnečí rychlost ale i tak po dlouhém boji konečně je všechno hotovo! Tak snad se budete bavit :)


Alex: "Lexie….Lexie…Myslím, že je čas začít!"
Lexie: "Ticho Alexi! Potřebuju se ještě chvilku soustředit."
Lexie: "Tak dobrý. Můžem. Ahoj příznivci blogu shiny-sims2! Tím trochu horším úvodem bych vás chtěla přivítat u naší nové show, která nese ne moc originální název Alex & Alex."
Alex: "A teď jestli milá Lexie dovolí, tak bych vás seznámil s námi, a s tím, o co půjde v naší show. Nejprve k nám:
Já se jmenuju Alex(celým jménem Alexandr) Harrison. Je mi 24 let a mimo téhle show nikde nepracuju. Už ani nevím proč jsem tohle vzal ale doufám, že i tak vás dokážu dobře pobavit. A všimněte si mých modrých očí. Z nás dvou jsem to byl já, kdo pobral všechnu krásu!"
Lexie: "Alexi proboha! Tvoje oči nejsou všechno a nejsi nejkrásnější. Ehm…pardon budu pokračovat. Já se jmenuju Lexie(Alexandra = Alex) Harrisonová. Ano vážně Harrisonová protože já a ten trouba s modrýma očima jsme sourozenci, dokonce dvojčata takže je mi taky 24…"
Alex: "Ale já jsem o 3 minuty starší!"
Lexie: "Alexi!...Je mi 24 let a kvůli téhle show jsem odešla z vysoké školy tak doufám, že vás to bude bavit jinak budu nevzdělaná troska bez peněz
Lexie: "A teď něco k naší show."
Alex: "Řeknu to jen tak ve stručnosti. Jsme prostě dva blázni, co zkusí nemožné, pojmenují nepojmenovatelné a vyřeší nevyřešitelné."
Lexie: "Výborně no to jsi řekl vážně na jedničku. Aby jste to lépe pochopili, řeknu vám, co v naší show budete moci vidět: Pohrajem si s kraví kytkou, proměníme Alexe ve vlkodlaka, zjistíme co je pravdy na možnosti únosu mimozemšťany, vyzkoušíme telefon na oživování mrtvol a ještě mnoho dalších věcí."
Alex: "Protože my se toho nebojíme! A teď se s Lexie přesuneme do skleníku."
Lexie: "Takže, právě teď se nacházím v botanické zahradě, někde ve městě. Jsou tu všelijaké keře a stromy a taky něco co připomíná keře a stromy ale taky kytky. Dnešní díl se vlastně taky týká kytky. Ale ne jen tak ledajaké."
Lexie: "Kytku, kterou mám na mysli, nelze nikde koupit. Ani v tom nelepším zahradnictví tuto kytku neseženete. Tuto kytku je třeba získat a můj bratr Alex právě jednu takovou má. Takže se můžeme přesunout do našeho speciálního skleníku."
Lexie: "Ahoj Alexi. Tak kde máš tu potvoru?"
Alex: "Přeji hezký den milá sestřičko. Víš, ono by stačilo kdyby ses jen o trochu pootočila. A není to potvora říkám jí Barborka."
Lexie: "Ó můj bože! No to je teda pěkná Barborka!"
Alex: "Lexie sleduj! Něco ti ukážu!
Lexie: "Nádhera Alexi. Jsem zvědavá jak se budeš cítit až tě tvá milovaná Barborka spolkne. Ano čtete dobře. Alex se totiž nechá od Barborky spolknout. Výborně. Už pro něj připravila i dortík!"Lexie: "Tak a můj bratr se stal oficiálně tekutinou, houpající se ve vemínku kraví kytky. A abychom tenhle díl dotáhli až do konce, tekutina z toho nechutně vypadajícího vemínka se dá i vypít. Nikdo nikdy ji ještě neochutnal a tak je na mě, abych se toho ujala. Ale vůbec mi nedělá radost vypít obsah vlastního bratra. Blééé. No s nechutí do toho.
Alex: "Tak a teď už víte, jak funguje kraví kytka. Nebylo moc fajn houpat se v tom vemínku."
Lexie. "Nechutnal jsi zrovna nejlíp ale v naší show se nám dvěma nic stát nemůže a tak, i přesto že jsem tě vlastně vypila, teď můžeš stát vedle mě a nic ti není."
Alex: "Vy to ale se svými milovanými simíky nezkoušejte. Nemusí se potom podařit, že by byly opět naživu tak jako já. Navíc, tím že by jste nechali kraví kytku zblajznout nějakého simíka, získali by jste akorát jen omlazující lektvar a místo něj vám úplně postačí Elixír života."
Lexie: "Tak se mějte krásně, nekrmte kytky sami sebou a my se těšíme, že se budete u našeho příběhu bavit i příště."


****
Bavili jste se dobře? Chcete další bláznivý nápad?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 26. července 2012 v 16:30 | Reagovat

To bude ta slíbená věc, ahá, až teď mi to došlo :D Skvěle bláznivý nápad, opravdu jsem se pobavila, skvěles to vymyslela i napsala, určitě chci dalšííí :)

2 Dominika Dominika | E-mail | 27. července 2012 v 12:02 | Reagovat

Super, rychle další díl. :-)

3 Joy Joy | Web | 28. července 2012 v 15:10 | Reagovat

Ty, to je dobrá show a tá kravia kytka je teda číslo, hah. Už sa teším čo bude ďalej! :-D

4 Katie Katie | 2. srpna 2012 v 12:47 | Reagovat

Wau, naprosto dokonalá show, dávat dohromady tyhle záhady v TS2, moc se těším na další díl..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama