Červen 2012

Pamatujete si na Obludky?

18. června 2012 v 18:59 | CaiSe |  Screenshoty
Zdravíčko! Rozhodla jsem se, že je na čase zase blog pořádně rozjet! A hned jako první vám přináším další pokračovaní mých obludek. Pamatujete si ještě? :) Pokud patřítě k těm, kteří zapomněli nebo k těm, co neznali můj starý blog, nezoufejte! Pro velký zájem jsem se rozhodlahodit sem všechny předešlé "díly"


Info + bonus

17. června 2012 v 14:39 | CaiSe |  Info
Zdravím všechny co sem zavítali! Vím vím, dlouho jsem nic nenapsala...Mám k tomu důvod! No vážně! Začala jsem tvrdě makat na novém komixu a moje snažení konečně přineslo úspěchy. O tom ale později. Mimo komixu jsem se taky vrhla na slibovanou realityshow. Už mám půlku traileru :D Tak snad to půjde jako po másle a bude tady v celku co nevidět. No, to bylo jen tak mimochodem. Teď zpět ke komixu. Nechce se mi nijak to rozepisovat protože už si dlouho chystám, že se půjdu opalovat když je tak hezky( :D ) takže po rozkliknutí celého článku na vás čeká ten bonus. Připraveni? Tak směle do toho, na co ještě čekáte? :D

Velké plány

9. června 2012 v 14:31 | CaiSe |  Info
Zdravím vás všechny! Tak jsem se rozhodla pro menší info. Všechno jsem to nacpala do tohoto článku, takže pokud vás zajímá co bude s blogem dál tak jste tady správně a čtěte až do konce.

14. díl - Osmnáct

7. června 2012 v 15:19 | CaiSe |  Nechci tě ztratit!
Jedeme dál vážení a milí :D Pokračování mého zatím nejúspěšnějšího komixu. Jste připraveni? Radím vám, přečtěte si poslední díl protože tenhle na něj docela dost navazuje....ale teď už se nenechte rušit :) Příjemné počtení.


1. - 13. díl

4. června 2012 v 10:12 | CaiSe |  Nechci tě ztratit!
Tak tady mám první várku dílů NTZ! Ona je to vlastně první a poslední várka dílů tohoto komixu protože potom už budou díly přibývat normálně po díle. No kdo nečetl tak nechť si přečte, a kdo už četl tak si může přečíst alespoň poslední díl aby věděl o čem to je. :)

Komixy - rozcestník

3. června 2012 v 13:23 | CaiSe

Hlavní hrdinka Viki Sandersová nemá zrovna jednoduchý život. Její teta Elen je podivínka, která se až přespříliš zajímá o vesmírná tělesa. Zastává názor, že svět je pro Viki příliš nebezpečný a tak ji drží pod zámkem v jejím domě. Jak příběh Viki asi zkončí? Povede se jí dostat se ze spárů bláznivé tety?
Čtete komix ZDE! - POZASTAVEN

Příběh o dívce Jennifer Petersonové a její nejlepší kamarádce Mellise. Jenn potkávájí v životě jen samé trable, se kterými se svěřuje svojí nejlepší kamarádce. S Mellisou se znají už od dětství a jedna o druhé si myslí, že by si nikdy nelhlali. Vydrží jejich přátelství nebo všecho jednou zkončí?
Čtěte komix ZDE! - POZASTAVEN

Alexis Simonová se po osudové chybě dostala do vězení. Je nastěhována ke třem dalším trestankyním a je jen na ní, jak se do kolektivu začlení. Podaří se jí z vězení vyjít bez problémů? Co jí zkříží cestu?
Čtěte komix ZDE - PÍŠE SE

Něco jako rozhodnutí

3. června 2012 v 12:25 | CaiSe |  Autorka píše
Nebudu chodit kolem horké kaše a půjdu rovnou s věcí ven. Zkoumala jsem vaše názory na to, ve kterém komixu pokračovat. Nakonec jsem se asi stejně rozhodla podle svého a mírným ovlivněním ankety. Jak anketa dopadla + vysvětlení toho všeho je v celém článku.

Oblíbené blogy

3. června 2012 v 11:55 | CaiSe
Po dlouhé době jsem zase tady :D. A rozhodla jsem se dopilovat poslední kousek na mém novém blogu a to, zpřístupnit seznam oblíbených blogů. Seznam bohužel, nějak prořídl. U některých blogů mě to obzvlášť mrzí, že už nejsou to, co byly dřív. Ale co, doby se mění :)